MERHABA,

MEREKS DIŞ TİCARET VE MÜMMESSİLLİK LTD. ŞTİ. KURULDUĞU 2002 YILINDAN BU YANA DÜNYANIN ÖNDE GELEN FİRMALARININ TÜRKİYE TEMSİLCİLİĞİNİ ÜSTLENMİŞTİR.

FİRMAMIZ YAŞ MEYVE SEBZE SEKTÖRÜNDE MEYVE-SEBZE BOYLAMA MAKİNALARI İÇİN HOLLANDA MENŞEİLİ AWETA FİRMASININ MÜMESSİLLİĞİNİ  ÜSTLENMİŞ VE TÜRKİYE'NİN DÖRT BİR YANINDA ELEKTRONİK BOYLAMA SİSTEMLERİNİ BAŞARIYLA KURMUŞTUR.


MEREKS PÜSKÜRTME SİSTEMLERİ , SİSLEME , YAĞMURLAMA GİBİ UYGULAMALARDA ALANINDA SEKTÖRÜNE HER ZAMAN ÖNCÜLÜK ETMİŞ FİRMASI OLAN BETE FOG NOZZLE INC.'İN MÜMESSİLLİĞİNİ DE BÜNYESİNDE BULUNDURMAKTADIR.


AYRICA  SICAKLIK KAYDEDİCİ (CASUS) CİHAZLAR İÇİN ULUSLARARASI BİR FİRMA OLAN MARATHON TEMPERATURE RECORDERS'IN TEMSİLCİLİĞİNİDE ÜSTLENMIŞTİR.


MEREKS YÜKSEK KALİTE STANDARTLARI ÇERÇEVESİNDE İTHAL ETTİĞİ ÜRÜNLERİ EN KISA ZAMANDA ALICISINA ULAŞTIRMAK , UYGUN FİYAT VEREREK MAKSİMUM KALIİEYİ MÜŞTERİLERİNE UYGUN KOŞULLARDA TAŞIMAKTADIR.


AMACIMIZ SİZLERE PROFESYONEL ANLAMDA UYGUN ÇÖZÜMLER ÜRETMEK  ÖNCE İHTİYACINIZI BELİRLEYİP  BUNU KARŞILAMAK İÇİN EN ÇABUK VE EN KOLAY HİZMETİ SAĞLAMAKTIR.


                                                                                     MEREKS DIŞ TİC. VE MÜM. LTD ŞTİ.

                                                                                                                           HAKAN ARLI.

MEREKS DIŞ TİCARET VE MÜMESSİLLİK LTD. ŞTİ.    2007
BİZE ULAŞIN

TEL +90 324 324 1212 FAX +90 324 325 7715

E-MAIL : info@mereks.com


PALMIYE MAH. 1213 SOKAK ACAR APT. NO: 9/B ZEMİN KAT 33110 YENİŞEHİR - MERSİN - TÜRKİYE