Firmamız merkezi ABD de bulunan BETE FOG NOZZLES firmasının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Dünyanın en geniş ürün çeşidine sahip nozul firmalarından birisi olan BETE FOG NOZZLES Türkiye'de de seçkin bir isme sahiptir. BETE FOG NOZZLES  1950'den beri dünyada tam 20,000 çeşit nozul ve spreyleme sistemleri üretmekte olup üretiminin yarısını tüm dünyaya ihraç etmektedir. Dünyadaki Nozul üretiminde Teflon® (PTFE) ve titanium kullanımının öncüsü olup çelikten polipropilen'e kadar geniş yelpazedeki materyelden nozul ve spreyleme sistemleri (+) çözümleri üretmektedir. 

Alüminyum, Bakır, Boya, Cam, Çatı Ürünleri, Demir-Çelik, Deterjan, Endüstriyel Makine, Gaz, Gıda, Gübre, Kablo Imalatı, Otomotiv, Kağit Paketleme, Rulman, Tekstil, Tekstil Makineleri, Temizlik Ürünleri, Biodiesel ,
Tütün işleme,  vb. sektörlerdeki ve bu sektörlerin alt sektörlerindeki ;
Yangın söndürme, Air Atomizing, Boyama, Descaling, Filtre ,Tank yıkama , Kaplama, Kurutma, Sisleme, Nemlendirme,Nitrojen Enjeksiyonu, Parça Yıkama, Sogutma, Spray Dryer, Tank Yıkama, Yağlama, Yağmur Testi Standı, Püskürtme uygulamaları ve çözümleri için lütfen bizimle temasa geçiniz.NOZUL  ÇEŞİTLERİMİZE ULAŞMAK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYINIZ.
MEREKS DIŞ TİCARET VE MÜMESSİLLİK LTD. ŞTİ.    2007
BİZE ULAŞIN

TEL +90 324 324 1212 FAX +90 324 325 7715

E-MAIL : info@mereks.com


ADRES : PALMIYE MAH. 1213 SOKAK ACAR APT. NO: 9/B ZEMİN KAT 33110 YENİŞEHİR - MERSİN - TÜRKİYE